Choď na obsah Choď na menu
 


Niečo o majiteľke tejto orgánizacie (adminke tejto estranky)

Meno : Len pre ľudí , čo vy určite nie ste.....

Priezvisko : Really?

Celé meno : No!

Narodeniny : 29.8.2000

Obľúbené zvieratá: mačky , vlky , líšky , psí , a všetký zvieratá.

Domáce zvieratá : 8 mačiek ale tie sú vonkajšie  , ich mená : Bublinka ,  Thalia , Macko ,Šeduľka , Tori,Mirko, Lea a Luke (Bublinkine mačiatka). Potom ešte ryby a ježka menom Jožko sme už vypustili na slobodu.

Nedostatky: Trpím poruchami ako sú: Disgrafia , Disortografia a porucha pozornosti. Deprésie. A ešte k tomu trpím fóbiami : Anthropofóbia , Arhenfóbia a Sociofóbia. Všetky tieto známenajú to iste , a to: strach z ľudí :).

Vysnívané povolanie : Riaditeľka alebo majiteľka najvačšiej org proti týraniu zvierat , a ktorá ich bude zachranovať. Ale keď sa mi to nepodarí tak by som príjala prácu : kameramanky a pritom by som si privýrabala ako písateľka basní. A ešte poprípade spísovateľka ale to iba občas.

Prečo som vytvorila túto orgánizaciu : Už od mala som mala rada zvieratá , nedokázala by som im nikdy ublížiť.Ale v tejto dobe ľudia robia priamy opak , a ja im chcem ukázať tu správnu cestu. Ale najprv chcem záchraniť život každému týranemu zvieraťu.Lebo zvieratká majú srdce malého bábätka :)

Inak som na Môjpsík moje nicky : veronika.2500 a Be The One Who...

Gmail : animalsplays4evre.atlas.sk

Ak sa chcete  o niečom porozprávať alebo náhlasiť stratené alebo týrané zviera , píšte na tento e-mail : www.animalsplays4ever.atlas.sk.

GOODBYE!

PS : Pardon za gramatické chyby , mám klavesnicu na ktorej neviem napísať pár písmen lebo na nej nie sú , a ešte mám poruchu!

 

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

http://downtowngirl.blog.cz/

(Zendaya Bella BFF , 15. 2. 2013 16:01)

Mám nový blog http://downtowngirl.blog.cz/
plís kuk........

:(

(Jarko, 1. 12. 2012 20:36)

Suhlasím z tebou mne sa stratil psík pred 2 rokmi volal sa Foxi a bol to foxteriér hladali sme ho všade a po 3 týžňoch som ho našiel krvavého pri ceste bol som naštvaný že ho niekto zrazil :( :( :( :( a vyvesili sme aj plagáty a nikto ho neohlásil :(.A tak ti ďakujem že budeš pomáhať jeho kamošom.

Re: :(

(Animalsplays4ever, 2. 12. 2012 17:45)

No smutne. :( a diki .