Choď na obsah Choď na menu
 


Hlboké dôležitostí vo vnútri nás

Dokáže vôbec ľudská bytosť udržať tajomstvo? Dokáže ovládnuť svoje túžby a emócie na uzde? Alebo vôbec dokáže nekomunikovať alebo konvertovať?

 

Na všetky otázky je odpoveď nie, každý raz podľahneme tomu nátlaku ktoré klincuje do nášho srdca násilím. Nikto nie je dokonalý až na to aby , dokázal udržať emócie na hranici fatálneho dobrá ako anjel.

Týmito slovami by som chcela povedať a znovu zdôrazniť na týranie zvierat na svete. Ako som povedala každý nedokáže udržať emócie ako chuť vyrozprávať tajomstvo, vraziť niekomu, alebo už nakričať na niekoho. Veď sme predsa ľudia dokážeme všeličo keď ide už o bitku. Ale myslím tým zmlátenie zvieracej bytostí. U mňa v škole každý deň vidím bitky našich chalanov v triede , ale nedokážem si vytvoriť predstavu že by to dokázal človek na zvieraťu. Ako môže jednu facku vôbec dať zvieraťu? Síce niekedy človek musí ukázať tvrdšiu stránku seba zvieraťu, aby pochopilo kto je tú pán. Ale mlátenie zvierat? Kde sa to vôbec stvorilo alebo inak kde to prvý krát zasiahlo a začalo? Kto to ako prvý ukázal ľudom a oni ho začali opakovať? Neviem....ale viem že je to tzv. epidémia ľudí s ich pravej krásy , ktorá sa tú ešte dlho zdrží a odíde až po následkoch. Ľudia sa ukázali ako týraní a vôbec im neprekáža ako na nich prizerajú ty lepší. Sme tu my zlý tyrani a my lepší chovatelia. A preto nech ľudia dostanú rozum čím skôr , inak následky budú spolčením zvierat proti nám.

Takže čo je pre tento prípad dôležité ? Váš luxus alebo zvieracie dobro?

Arrivederci!

Vaša majiteľka org.

 d039b6c95a_58219630_o2.png.jpg

 

 

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

Zatiaľ nebol vložený žiadny komentár.