Choď na obsah Choď na menu
 


Vyjadrenie sa k upaľovaniu psov a mačiek v Ukrajine

Takže, tak ako v Rumunsku tak aj v Ukrajine, sa deje násilie na psov ale i mačkách. Upaľujú tam mačky a psy. Kvôli futbalovému podujatiu sa tam upaľovali túlavé psy a mačky. Je to nechutne ale priam i neľudské, a pretrváva to dodnes. Ukrajina si kvôli tomu kúpili krematórium kde sa dá zohriať teplo až na 900 stupňov. Teda ak polícia alebo odchytavači našli na ulici nejaké túlavé zviera, pes alebo mačka boli hodené do pece, kde pomalý umieralo pri nejakej vybratej teplote. Toto sa dialo v roku 2012 a možno i dodnes pretrváva. Veľa ľudí podpísalo petície proti tomuto ale i tak Ukrajina urobila svoj čin a možno do dnes robí i. Tak ako Rumunsko aj Ukrajina sú jedným z najhorších štátoch na svete. Sú neľudský a je mi z nich priam zlé. Som vyvedená z miery až priam mi je navracanie. Zvieratá sú živé tvory a majú taktiež právo na život s primeranými podmienkami.

Som proti tomuto a priamo pomáham zvieratám ako vlástnej krvi! POdporujem ostatné org , ktoré sú tak ako ja dobrý človek!

zvierata.jpg

 

 

 

 

 

001ybh6q.jpgTAKTO UMIERALI A UPAĽOVALI SA TIE NEVINÉ ZVIERATÁ, ĽUDIA NEMAJÚ NORMÁLNE NERVY NA RIEŠENIE PROBLÉMU, KTORÝ AZDA NEBOLA TAKÝ ZLÝ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

SA UVEDOMŤE ĽUDIA!!!!!!!!!!!!!!

 

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

Tornado, earchquakes?! No, it is XEvil.

(LatonyaDic, 27. 3. 2018 19:58)

This message is posted here using XRumer + XEvil 4.0

XEvil 4.0 is a revolutionary application that can solve almost any anti-bot CAPTCHA's.
Captcha Recognition Google (ReCaptcha-1, ReCaptcha-2), Facebook, BING, Hotmail, Yahoo,
Yandex, VKontakte, Captcha Com - and over 8400 other types!

You read this - it means it works! ;)
Details on the official website of XEvil, there is a free demo version.

Check YouTube video "XEvil ReCaptcha2"